Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Knot | Double Knot |
| Size | 8*10 7*9 |
| Model Number | Australia men's wig |
| Toupee Base | Lace & PU |
| Hair Material | European Hair |
| Toupee Texture | 30mm |
| Hair Grade | Remy Hair |
| Life Span | 6 months |
| Longest Hair Proportion | >=60% |
| Brand Name | evagloss |
| Origin | Mainland China |
| free shipping | free shipping |
| wig for men hair | wig for men hair |
| prosthetic hair mens wig | prosthetic hair mens wig |
| men hair wig | men hair wig |
| male hair prosthesis | male hair prosthesis |
| hair pieces for men | hair pieces for men |
| male wig | male wig |
| hair system for men | hair system for men |
| Pure Handmade For Men Wigs | Pure Handmade For Men Wigs |
| Prosthesis Men Wigs | Prosthesis Men Wigs |
| Prosthesis Male Wigs | Prosthesis Male Wigs |
| mens toupee human hair | mens toupee human hair |
| toupee men human hair | toupee men human hair |
Instock
There are no reviews yet.