Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15 × 1 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Decorate |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | – |
| Scarves Length | <60cm |
| Scarves Type | Pashmina |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Animal |
| Gender | WOMEN |
| Material | COTTON |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.