Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Y250 |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Material | Silica gel |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Type | Breast Pump Accessories |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
| Style | Manual type |
| Texture of material | Silicone |
| No | All-silicone breast pump with suction cup bulk |
Instock
There are no reviews yet.