Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | RH-188 |
| Material | P.P., PP, Silicon |
| Brand Name | RACETECH |
| Origin | Mainland China |
| Type | Breast Pump |
| Product name | Manual Breast Pump |
| Color | White |
| Product capacity | 150ml, 5oz |
| Bottle caliber size | standard caliber: 3.3cm |
| Weight of product | 190g |
| Packaging | Single loaded |
Instock
There are no reviews yet.