Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.