Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 21 × 21 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g, 1.5 Pounds |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Product Dimensions | 12"D x 9"W x 10.5"H |
| Voltage | 120 Volts (AC) |
| Wattage | 500 watts |
Instock
There are no reviews yet.