Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 33 × 23 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.