Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 10 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 800W |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/Supor |
| Model | DJ805 |
| place of origin | Chinese mainland |
| voltage | 220V |
| function | Bake |
| Production enterprise | Zhejiang Shaoxing Supor Life Appliances Co., Ltd. |
| Can the baking pan be replaced? | No |
| Color classification | White, white upgrade package [dust cover + food clip + butter knife] |
| 3C certificate number | 2023010712543671 |
Instock
There are no reviews yet.