Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 23 × 21 cm |
| Material | Stainless Steel + Food Grade Plastic |
| Function | Standard Bread/French Bread/Roughage Bread/Bread/Rice Wine |
| Certification | CCC |
| Capacity | 1001-1200g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000W |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| Power | 1500W |
| Color | Ceramic White |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.