Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Size | 30*34mm |
| Material | ABS |
| Commodity Quality Certification | 3C, ce |
| Brand Name | BRDCLIP |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | hair trimmer |
Instock
There are no reviews yet.