Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Assembly Required | No |
| Theme | Animal |
| Style | Folk Art |
| Material | Metal, Brass |
| Origin | Mainland China |
| Color | Bronze |
| Weight | 16 g |
| Product | Mini Tiger Chimes Bell |
Instock
There are no reviews yet.