Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Applicable Scene | Beach |
| Applicable Season | winter |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Wool Scarves |
| Scarves Length | >175cm |
| Scarves Type | Scarf, Shawl |
| Style | fashion |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | WOMEN |
| Material | Acetate, Microfiber, Acrylic |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Scarves |
| Brand Name | hengsong |
| CN | Zhejiang |
| Scarf | echarpe |
| winter scarf man | bufanda invierno hombre |
| Scarf winter women | echarpe hiver femme |
| feature | Scarf |
Instock
There are no reviews yet.