Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 13 cm |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Fashion Element | light |
| Style | Concise |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | milikuyou |
| Occasion | Beach |
| Lining Material | None |
| Insole Material | EVA |
| Outsole Material | EVA |
| Closure Type | Button |
| Sandal Type | BIRKENSTOCKS |
| Upper Material | EVA |
| Brand Name | milikuyou |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.