Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Applicable Season | Spring and Summer, spring, Spring and Summer |
| Applicable Scene | Traveling, De Viaje, Trip, CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland), China (mainland), China (mainland) |
| Pattern Type | Solid, Solid, Print |
| Length | shorts, shorts, shorts |
| Closure Type | Drawstring, Drawstring, Elastic Waist |
| Style | Casual, Casual, sports, Casual/Sport/Streetwear/Harajuku/Y2K |
| Origin | Mainland China, Mainland China, Mainland China |
| CN | Jiangxi, Jiangxi, Jiangxi, Fujian |
| Gender | MEN, MEN, MEN, Men |
| Item Type | shorts, shorts, shorts |
| Size | M, L, XL, 2XL, 3XL |
| Origen | CN(Origen) |
| Estilo | Informal |
| Design | Your logo |
| Pant Style | regular |
| Waist Type | MID |
| Quality | High quality |
| Thickness | Thin |
| Temporada de uso | Primavera y verano |
| material | Polyester |
| Fit Type | LOOSE |
Instock
There are no reviews yet.