Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.14 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Interior | Photo Holder, Interior Zipper Pocket, Zipper Poucht, Coin Pocket, Interior Compartment, Interior Slot Pocket, Note Compartment, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | ncz-015 |
| Material Composition | Real Leather |
| Item Width | 2.5cm |
| Item Weight | 0.1kg |
| Item Length | 11.5cm |
| Item Height | 9.5cm |
| Decoration | Letter |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | BULLCAPTAIN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Size | 11.5cm*9.5cm*2.5cm |
| Color | Coffee, Black, Brown |
| Hardness | Soft |
| Fit | Gift for men |
Instock
There are no reviews yet.