Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 5 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Applicable Scenarios | casual |
| Product Type | Fashion reading glasses |
| Style type | CAT EYE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | ZX188 |
| Lens Width | 5.3cm |
| Lens Height | 4.2cm |
| Coating | HMC |
| Frame Material | Acetate |
| Lenses Material | CR-39 |
| Lenses Color | Clear |
| Gender | WOMEN, MEN, Unisex |
| Lenses Optical Attribute | Anti-reflective |
| Brand Name | Glocco |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Reading Glasses |
| Myopia Glasses With | 0 ~ -600 |
| 1 | Fishing Glasses |
| 2 | Anti Glare Driving Glasses |
| 3 | 2 In 1 magnetic Glasses |
| 4 | graduation eyewear |
Instock
There are no reviews yet.