Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Department Name | ADULT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Floral |
| Fashion Element | Metal decoration |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | PU |
| With Platforms | No |
| is_handmade | Yes |
| Style | fashion |
| Model Number | A5610 |
| Season | Spring/Autumn, spring/summer/autumn |
| Insole Material | PU |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Occasion | Party, party/wedding/office/shopping/daily |
| Toe Shape | Pointed toe |
| Upper Material | Cotton Fabric |
| Pump Type | basic |
| Brand Name | JMPRS |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN, women/woman/mujer/female/lady/ladies/femme |
| Item Type | Pumps |
| Heel type | thin heels/high heels/stiletto heeled |
| Color | coffee/khaki |
| Shoes type | high heels pumps/party shoes/high heels shoes |
| Shoes item | pumps/high heels shoes/party shoes |
| Size | 34/35/36/37/38/39/40/41/42 |
| Top shape | pointed toe |
| Heel height | 9cm |
Instock
There are no reviews yet.