Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 8 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Electronic | No |
| Certification | None |
| Model Number | Brake Disc Measuring Tool |
| Type | Test Instruments |
| Origin | Mainland China |
| Material | Aluminum alloy |
| Detection Range | Approx: 0-45mm/0-1.77in |
Instock
There are no reviews yet.