Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 8 cm |
| Size | 8.67inch*1.57in, 8.67inch*1.57in |
| Material | Plastic |
| Model Number | Hair Brush-BHT016 |
| Brand Name | Brainbow |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | comb, Hair Comb/Hair Brush |
| Item Name | Wide Tooth Comb |
| Color | Black, Pink, Send by Randomly |
| Materials | ABS Plastic |
| Feature | Hair Comb with Hanger, Wide Tooth |
| Design | Wide Comb |
| Packing qty | 1piece Hair Comb |
| Function | Anti-Static |
| Use For | Straight Hair, Wavy Hair |
Instock
There are no reviews yet.