Instock
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Age | Above 13 |
| Model Number | Sports Arm Sleeves |
| Item Length | 38cm/39cm/40cm/41cm |
| Material | LYCRA |
| Gender | MEN |
| Brand Name | BraceTop |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Dropshipping | dropshipping best selling products |
| Color | Red, Green, Black, Blue, White, Purple, Yellow, Navy Blue |
| Quantity | 1PC(Not 1Pair) |
| Wholesale | Buy 10 Pcs get an extra 5% off |
| Type 1 | Ice silk sleeves |
| Type 2 | Sports Safety Arm Warmers |
| Type 3 | Arm Warmers |
| Suitable for 1 | Hiking |
| Suitable for 2 | Camping |
| Suitable for 3 | Fishing |
| Suitable for 4 | Motocycle |
| Suitable for 5 | Running |
| Suitable for 6 | Cycling |
| Feature 1 | Sunscreen, Breathable |
| Feature 2 | Sweat Cycling |
| Protective Gear | basketball protector |
| arm sleeves | arm sleeves cover |
| arm sleeve | golf arm sleeve |
| uv protection | cycling arm sleeve |
| sun protection | cooling arm sleeve |
| Bicycle Accessories | arm sleeve |
| Sporting Goods | basketball arm sleeve |
| cycling arm sleeve | cooling arm sleeve |
| arm sleeves cover | arm protector |
| breathable sleeve | sun protection sleeve |
| golf arm sleeve | arm cover |
| protective sleeve | arm sleeves cover |
| basketball protector | cycling arm sleeve |
| arm pads | arm compression sleeve |
Instock
There are no reviews yet.