Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Brand Name | Aideepen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | BR-9A |
| Material | ABS |
| Color | blue |
| Screen size | 57*43mm/2.2*1.7in |
| Battery | 3*AA 1.5V battery or 3*1.2V rechargeable battery |
| Charging | USB 5V 2A input |
Instock
There are no reviews yet.