Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Metal |
| Category | Earphones & Headphones |
| Headphone Pads Material | Silicone |
| Magnet Type | Neodymium |
| Driver Diameter | 12mm |
| Impedance Range | from 33 to 100 Ω |
| Package List | User Manual |
| Is wireless | No |
| Support Memory Card | No |
| Waterproof | No |
| Plug Type | Line Type |
| Active Noise-Cancellation | No |
| Volume Control | No |
| Control Button | No |
| Vocalism Principle | Bone Conduction |
| Wireless Type | None |
| Communication | Wired |
| Style | In-ear |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Angelears |
Instock
There are no reviews yet.