Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 5mm/7mm/9mm/11mm |
| Material | nylon hair |
| Model Number | BQ-34 |
| Brand Name | BQAN |
| Item Type | Nail Brush |
| Origin | Mainland China |
| Color | As the picture show |
| materials | Lylon Hair + Metal |
| item name | Nail Brush |
Instock
There are no reviews yet.