Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 6 cm |
| Sealing Length | 28cm |
| With Vacuum Bag | Yes |
| Power Source | Electric |
| Model Number | Vacuum Bag |
| Certification | CE, RoHS |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | WANGSHUIYAN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.