Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 4 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | Super Shiny Top Coat |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ML |
| Brand Name | BOZLIN |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.