Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 18cm |
| Item Weight | 0.8kg |
| Item Length | 30cm |
| Item Height | 45cm |
| Material Composition | nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | LEOPARD |
| Main Material | Nylon |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.