Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.104 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 6 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Model Number | LT |
| Collar | O-Neck |
| Clothing Length | regular |
| Pattern Type | Solid |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | COTTON |
| Style | Daily |
| Brand Name | PIZAMA |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12m, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | unisex |
| Item Type | tops |
| Department Name | Children |
| Tops Type | TEES |
Instock
There are no reviews yet.