Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 25 × 7 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Closure Type | elastic band |
| Outsole Material | RUBBER |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | leather |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Item Type | sneaker |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | unisex |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Season | FOUR SEASONS |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.