Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 26 × 7 cm |
| Item Width | 24cm |
| Item Weight | 0.16kg |
| Item Length | 26cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 10cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | ZOO |
| Material Composition | PLUSH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.