Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Outsole Material | RUBBER |
| Pattern Type | Solid |
| Feature | Breathable, Anti-Slippery |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | HMQDG7E1N |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Origin | Mainland China |
| Season | Spring & Autumn |
| Gender | unisex |
| Item Type | sneaker |
| Department Name | Children |
Instock
There are no reviews yet.