Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 25 × 5 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Width | 21cm |
| Item Weight | 0.8kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 41cm |
| Material Composition | Nylon |
| Gender | unisex |
| Type | backpack |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Cartoon |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | STUNGRISH |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Item Type | school bags |
Instock
There are no reviews yet.