Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 25 × 11 cm |
| Gender | Unisex |
| Material | Plastic |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Certification | CE |
| NAME | Musical carpet |
| size | 33*11.5*25.5CM |
| Weight | 1kg |
| Package | graphic carton |
Instock
There are no reviews yet.