Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 7 cm |
| is_customized | Yes |
| Model Number | Boxing Speed Ball |
| Origin | Mainland China |
| Material | Pu ball |
| PU ball weight | 20-85g |
| Rope length | 90cm |
| Headband length | 65cm |
Instock
There are no reviews yet.