Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Boxing Speed Ball |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Dimensions | 6cm |
| Sports | Boxing |
| Material | PU, PU + rubber |
| Brand Name | MEADE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Recommend Age | 14+y |
| Model | Soft ball, Hard ball, Tennis ball |
| Solid ball | 60 * 60mm/2.36*2.36in |
| Elastic rope | 800mm/31.5in |
| Weight | 45g |
Instock
There are no reviews yet.