Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.201 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Training Site | ARMS, Legs, Hand, CORE |
| Model Number | T68 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | aluminium alloy |
| Type | Common Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | MOGOLD |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.