Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.351 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 6 cm |
| Training Site | Waist, ARMS, Legs, Muscle Relex Apparatus, Waist & Abdomen Exercise, head, Foot, Hand, Wrist, Chest, CORE |
| Model Number | T05 |
| Function | Comprehensive Fitness Exercise |
| Material | aluminium alloy |
| Type | Single Skip Rope |
| Length | 3 m (Personal) |
| Department Name | Unisex |
| Brand Name | MOGOLD |
| Type of sports | Cadio Training |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.