Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 24 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Other |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Applicable Scene | Beach |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Nylon, SPANDEX |
| Origin | Mainland China |
| CN | HUBEI |
| Item Type | board shorts |
| Pattern | Solid color |
| Size | S, M, L, XL |
| Lining ingredients | Spandex |
| Content of lining ingredients | 100 |
| Style | Briefs, boxers |
| Lining name | Lycra |
| Fabric name | Jinammonia |
| Applicable scenarios | Sports trends, fitness, swimming and wading |
| Fabric | 80% nylon 20% spandex, waterproof fabric, spandex/Lycra, nylon/nylon |
| Applicable gender | Male |
| Inventory Type | Whole transaction |
| Applicable age group | Adult |
| Fabric composition content | 80 |
| Fabric composition | Nylon |
| Error range | 1-2cm |
Instock
There are no reviews yet.