Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 80 × 80 cm |
| Model Number | Multiple models |
| Charge Unit | Square Meter |
| Type | Kitchen Cabinets |
| Brand Name | oein |
| Style | Modern Style, Nordic style |
| Size | 0.8m |
| Origin | Mainland China |
| Material | Multiple materials |
| Function | Antirust |
| Texture of wood | Metal |
| Installation: | Placed on the ground |
| Logistics | Free shipping |
| Optional logistics | Fedex DHL UPS |
| Selling point1 | kitchen |
| Selling point2 | organiser |
| Selling point3 | switch |
| Selling point4 | store |
| Product name1 | Gabinete |
| Product name2 | Armario del armario |
| Product name3 | cabinet |
| Product name4 | muebles de cocina |
| use 1 | home furniture |
| use 2 | kitchen furniture |
Instock
There are no reviews yet.