Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 20 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 70-100g |
| Material | T/C Yarn |
| Thickness | thin |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Outer Material | POLYESTER |
Instock
There are no reviews yet.