Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 14.833 kg |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 68 × 67 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Origin | US(Origin) |
| Brand Name | ANGDUO |
| Color | Seating Brown |
| Product Dimensions | 28.35"D x 26.77"W x 26.75"H |
| Size | L: 26.77" x W: 28.35" x H: 26.77" |
| Back Style | Mid Back |
Instock
There are no reviews yet.