Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.445 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 29 × 6 cm |
| Type | Graphic Tablets, Digital Tablets |
| Screen Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Size(diagonal) | 15.6" |
| Pressure Levels | 8192 |
| Resolution Ratio | 5080lpi |
| Package | Yes |
| Interface Type | bluetooth |
| Brand Name | BOSTOTABLET |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.