Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| DIY Supplies | Tiling |
| Model Number | BS302192 |
| Brand Name | SIJIBOSI |
| Origin | Mainland China |
| is_customized | Yes |
| Length | 175mm |
| Cut Thickness | 2-19mm |
| Use | Glass Cutting |
| colour | black |
Instock
There are no reviews yet.