Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery, Electricity |
| is_customized | Yes |
| Dimensions | 192*41*41mm |
| Model Number | BOSCH GO 3 |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Bosch |
| Motor type | Brushless |
| Type | Rechargeable Electric Wrench |
| No-load speed | 0-360 |
| Maximum screw diameter | 5mm |
| Battery capacity | 2.0Ah |
| Voltage | 3.6V |
Instock
There are no reviews yet.