Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| Dimensions | 325mm*220mm |
| Weight | 4.8kg |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | GBH180-LI-SOLO |
| Certification | CE |
| No-Load Speed | 1800rpm |
| Origin | Mainland China |
| Max. Drilling Diameter | 30MM |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | Bosch |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.