Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | 400*300*300, 400*300*300 |
| Model Number | Electric Soldering Machine |
| Output Power | 150W |
| Input Voltagle | 220V |
| Output Temperature | 0-50 Degree |
| Temperature Stability | High accuracy |
| Certification | CE |
| Usage | Soldering, Soldering |
| Rated Capacity | 150w |
| Name | Electric soldering machine |
| Weight (KG) | About 17 KG |
| Key Selling Points | High-accuracy |
| Product name | USB welding machine |
| Ambient temperature | 0-50 Degree |
| Voltage | AC220/ 50/60HZ |
| Application | USB data cable making equipment small soldering machine for USB |
Instock
There are no reviews yet.