Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 30 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Field of View | 57M/1000M |
| Eyepiece diameter | 15MM |
| Water Resistance Level | IPX4 |
| Objective Lens Diameter | 60MM |
| Magnification | 10X-60X |
| Model Number | 10-380X100 |
| Type | Binoculars |
| Brand Name | Borwolf |
| Origin | Mainland China |
| Prism material | BAK4 |
| objective lens coating | Multi-layer wide band green film |
| Shape size | 240mmX200mmx75mm |
| Net weight | 1100g |
| Outer packing size | 320mmX300mmX160mm |
| Package weight | 1.5kg |
| Color | Black |
Instock
There are no reviews yet.