Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 4 cm |
| Compatibility | All Compatible |
| Function | Fashion Jewelry |
| Model Number | G1650 |
| Shapepattern | as picture |
| Style | TRENDY |
| Material | Stone, Natural Turquoise & copper |
| Pendants Type | SOLITAIRE |
| Metals Type | Copper |
| Gender | Women |
| Brand Name | BOROSA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Item Type | PENDANTS |
| Stone Size | 35~37×9~10mm |
| Thickness | 5mm |
| Weight | 5~6g |
Instock
There are no reviews yet.