Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | ZG0156 |
| Shapepattern | Marquise |
| Style | TRENDY |
| Material | Stone |
| Pendants Type | SOLITAIRE |
| Metals Type | None |
| Gender | Women |
| Brand Name | BOROSA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | PENDANTS |
| Stone size | 13x8mm |
| Thickness | 5~6mm |
| Stone | 11x6mm |
| Weight | 1.3~1.5g |
| Fine or fashion | fashion |
Instock
There are no reviews yet.