Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Quantity | 1Pc |
| Size | As pictures show |
| Weight | 45g |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | 60276-1 |
| Template Type | Stamping |
| Brand Name | BORN PRETTY |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TEMPLATE |
| Shape | Rectangle/Round/Square |
| Item | Nail Stamping Plates |
| Item2 | Nail Stamp |
| Item Condition | New Nail Designs |
| Pattern 1 | Flowers Leaves Image For Nails |
| Pattern 2 | Letter Pattern For Nails |
| Pattern 3 | Geometry Cartoon Pattern For Nail Template |
| Feature 1 | Stainless Steel Nail Mold |
| Feature 2 | Nail Art Accessories |
| Need1 | Nail Stamping Polish Or Stamp Gel |
| Need2 | Nail Stamper |
| Usage | Nail Art Decorations |
| Design | Stencil For Nail |
Instock
There are no reviews yet.