Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Plug Type | USB Plug |
| Quantity | 3/6/PCS |
| Size | 10ml |
| Material | Glass |
| Model Number | ABA56156 |
| Brand Name | Born Pretty |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Feature 1 | set for manicure |
| Feature 2 | manicure set |
| Feature 3 | gel nail polish |
| Feature 4 | set of gel polishes |
| Feature 5 | for a manicure |
| Feature 6 | for nails |
| Feature 7 | gel nail kit |
| Feature 8 | semi-permanent nail polish |
| Feature 9 | Semi-permanent nail kit with … |
| Feature 10 | nail kit |
Instock
There are no reviews yet.